skip to Main Content
Zaniżone Odszkodowanie? Pomożemy Ci

Zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci

Ubezpieczyciele celowo oferują zaniżoną kwotę odszkodowania oc

Niestety regularnie mamy do czynienia z zaniżaniem kwot odszkodowań OC ze strony ubezpieczalni, które należą się nam po wypadku. Jeśli czujesz się poszkodowany lub masz wrażenie, że wypłacona kwota odszkodowania jest zaniżona, pomożemy Ci. Kancelaria odszkodowawcza KALLEX Mateusz Kall to grono prawników z dużym doświadczeniem, oferujemy pomoc w zakresie odszkodowań i nie tylko. Szczególną pomoc oferujemy tym klientom, którzy w ciągu ostatnich 3 lat otrzymali odszkodowanie z OC.

W większości przypadków poszkodowani nie zdają sobie sprawy, że kwota którą wypłaciła im ubezpieczalnia jest zaniżona. Niestety takie działania firm ubezpieczeniowych są celowe, ponieważ firmy liczą na to, że klient nie zorientuje się, że kwota wypłacona jest niższa Jeśli dojdzie do takiej ewentualności, klient po wystosowaniu odpowiedniego, zgodnego z wzorem odwołania od odszkodowania OC, ma szanse wówczas na otrzymanie większej sumy.

Jeśli wykorzystałeś już wszystkie środki polubowne, które nie dały żadnego efektu, następnym krokiem jest rozpoczęcie postępowania sądowego.

Masz więcej pytań? Radca prawny Mateusz Kall jest do Twojej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu.

Odszkodowania Kancelaria KALLEX

 

Back To Top